ЗСУ стабілізували фронт на Куп’янському напрямку

На Куп’янському (Сватівському) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії біля Синьківки та Іванівки Харківської області і Стельмахівки Луганської. Разом наші захисники відбили тут близько десяти атак загарбників.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» другий день поспіль зафіксував просування загарбників східніше Куп’янська. Дивись для порівняння скриншоти його карти за друге та третє листопада.

Але у своєму звіті за минулу добу «DeepState» дав зрозуміти, що ці втрати сталися раніше, просто про них стало відомо зараз: «Ворог за останній час мав успіхи південніше Першотравневого. Кацапам вдалося відкинути Сили оборони. Але станом на зараз ситуація більш-менш стабільна».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Франция одолела Перу и вышла в 1/8 финала ЧМ: видео

21.06.2018 - 20:52
ЧМ-2018. Матч №22 Группа С. Франция — Перу — 1:0 Очень ровный чемпионат. В 22 матчах всего три ничьи, но при этом 15 игр завершились с преимуществом одной из команд ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...