ЗСУ стабілізували фронт на Куп’янському напрямку

На Куп’янському (Сватівському) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні штурмові дії біля Синьківки та Іванівки Харківської області і Стельмахівки Луганської. Разом наші захисники відбили тут близько десяти атак загарбників.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» другий день поспіль зафіксував просування загарбників східніше Куп’янська. Дивись для порівняння скриншоти його карти за друге та третє листопада.

Але у своєму звіті за минулу добу «DeepState» дав зрозуміти, що ці втрати сталися раніше, просто про них стало відомо зараз: «Ворог за останній час мав успіхи південніше Першотравневого. Кацапам вдалося відкинути Сили оборони. Але станом на зараз ситуація більш-менш стабільна».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...