ЗСУ спалили у Бахмуті російські танки

В перші вісімнадцять годин шістнадцятого квітня не припинялися важкі бої в Бахмуті. Окрім того, російські окупанти безуспішно атакували наші позиції біля Хромового та Іванівського відповідно на північний та південний захід від міста, марно сподіваючись оточити його гарнізон.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, «Оперативний ЗСУ» на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» розповів, що бійці сьомої роти третього батальйону п’ятої окремої штурмової бригади ЗСУ відбили черговий штурм загарбників.

На відео наші захисники після бою проходять по гаю, фіксуючи наслідки. Ми нарахували трьох ліквідованих інтервентів.

На другому відео український боєць показує околицю Бахмута, де палають російські танки і машини. Каже, що це В’єтнам… І висловлює радість, що його підрозділу вдалося «штурманути» ворога…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017 - 17:24
Власти России продолжают жесткими мерами пресекать протесты. Антикоррупционные митинги превращаются в некое стихийное бедствие для Кремля, поэтому иных методов как задержания силовики не находят. По предварительным данным, публикуемым СМИ, в ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017
В Португалии, которая в этом ...

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з ...