ЗСУ снарядами Excalibur знищили бензовози окупантів

В малесенькому (в 2001 році було двоє жителів) окупованому селі Куликівка Сватівського району Луганської області Збройні сили України знищили два повних бензовози з пальним російських окупантів.

Повідомивши про це, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» стверджує, що вони були вражені американськими високоточними 155-міліметровими снарядами «M982 Excalibur».

І справді, під час перегляду оприлюдненого відео видно два (по черзі) прямих влучання з першого пострілу, після чого бензовози почали сильно палати. 

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, очевидно, знайшли цілі, встановили їх точні геодезичні координати, передали їх гармашам і зафіксували результати пострілів.

Куликівка (на мапі «liveuamap.com» позначена червоним квадратиком) знаходиться в сімнадцяти кілометрах від лінії фронту. Дальність Excalibur в залежності від типу складає від 23 до 60 км.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019 - 16:47
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо Москвы лететь в Афганистан, самолет посадили в Сибири Мужчина, севший на рейс Сургут — Москва авиакомпании «Аэрофлот», уже в воздухе потребовал изменения маршрута. Он заявил пилотам ...