ЗСУ розвивають наступ південніше Бахмута

За минулий тиждень на Бахмутському напрямку бійці Збройних сил України звільнили два квадратних кілометри (очевидно, мова за села Кліщіївка та Андріївка південніше Бахмута). А всього з початку нашого контрнаступу (за минуле літо і цієї осені) – 51 кв. км.

Про це у своєму зведенні, оприлюдненому сьогодні вранці в її Телеграм-каналі, розповіла Ганна Маляр – на той момент ще заступниця міністра оборони України.

Між іншим, на даний момент не можна виключати ймовірність перепризначення Ганни Маляр на цій же посаді новим міністром оборони Рустемом Умєровим.

Тим часом наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Передович0к», написав, що наші захисники продовжують наступ далі на схід від Кліщіївки і «прицінюються» до сусідніх окупованих населених пунктів:

«…Зараз працюємо над подальшим виштовхуванням ворога подалі від населеного пункту… Опитне, Андріївка (мабуть, малася на увазі Одрадівка), Курдюмівка — настав час повернутись додому…».

Російські агресори намагаються контратакувати на Бахмутському напрямку після того, як підрозділи ЗСУ звільнили села Кліщіївка і Андріївку. Ситуація залишається складною. Про це сказав командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center у понеділок, 18 вересня.

«Продовжуються запеклі бої в районі Бахмута. Після втрати минулого тижня населених пунктів Андріївки та Кліщіївки, ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції», – заявив генерал.

За його словами, ці два населені пункти були важливими елементами оборони ворога, що проходить у районі від Бахмута до Горлівки.

«У результаті успішних дій наших військ було пробито лінію оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій усі наявні резерви», – зазначив командувач.

Зокрема в боях на Бахмутському напрямку були розбиті та повністю втратили боєздатність одні із найбільш підготовлених і найкращих частин ворога – 72 окрема мотострілецька бригада, 31 та 83 окремі десантно-штурмові бригади.

Генерал запевнив, що наші військові продовжують рух вперед. Для організації нових завдань відбулася його зустріч з командирами бригад, які зараз перебувають у районі Бахмута.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015
Итак, этап первый вечернего макияжа: ...

Задержан матерый боевик ДНР: видео

07.06.2018
Боевика ДНР с многолетним стажем ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...