ЗСУ розтрощили велику колону окупантів на Луганщині

Щонайменше двадцять танків і бойових броньованих машин російських окупантів взяли участь у штурмі позицій Збройних сил України під нескореною Білогорівкою Луганської області на Лиманському (Кремінському) напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі сьогодні повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»:

«Якусь частину (бронетехніки) вдалося підбити, але їх піхота продовжує штурмові дії біля села. Найближчим часом має з’явитися відео з ураженнями техніки там.

Станом на 10:40 цього ролика ми ще не бачили. Однак Телеграм-канал «Трикутник» о 9:36 звернув увагу на повідомлення рашистів про знищення під Білогорівкою колони бронетехніки загарбників чисельністю в півтора десятка одиниць. 



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как американцы поступают с машинами-утопленниками после урагана «Харви»: фото, видео

11.10.2017 - 12:38
В Техасе и других южных штатах США готовятся к утилизации автомобилей-утопленников, пострадавших от урагана «Харви». Только в Хьюстоне на территории автодрома Royal Purple Raceway их собрали 30 тысяч. И это ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...