ЗСУ розтрощили в Бахмуті батальйон окупантів

За останню добу в битві за Бахмут наші захисники ліквідували 244 (майже 2,5 роти) й поранили ще 315 (понад три роти) російських окупантів. Разом маємо повноцінний батальйон.

Речник східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий, який озвучив ці цифри, розповів, що загарбники зіштовхнулися з гострим дефіцитом «гарматного м’яса»: «Вони зараз шукають резерви, уже кидають (у бій) тих, хто у них були інструкторами, хто був на командних постах, кого вони берегли».

У світлі цього Сергій Череватий охарактеризував стратегію Сил оборони стосовно Бахмута: «Сточувати бойовий потенціал ворога і готувати підходи для підкріплення, яке зараз проходить бойовий вишкіл і освоює нову техніку. Воно зможе викинути ворога».

В свою чергу, російський антипутінський військовий експерт Руслан Лєвієв в розмові з опозиційним журналістом Майклом Накі сьогодні розповів, що гарнізон Бахмута моє проблеми зі шляхами постачання. По-перше, вони прострілюються агресором. По-друге, частина з них є грунтовими, а то й просто проходить по землі, яка зараз стала болотом…

Проте підтримуючи в цій війні Україну, він сподівається, що наше військове керівництво знає більше за нього і має якісь приховані резерви.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео уничтожения американского фрегата ракетами Harpoon

26.08.2021 - 12:18
США провели в Тихом океане крупнейшие интегрированные военно-морские учения со времен холодной войны Large Scale Exercise 2021 (LSE 2021). На YouTube-канале ВМС США показали, как в ходе учений уничтожили свой ...

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015
Побеленные деревья в нашей стране ...