ЗСУ розтрощили угруповання окупантів під Кринками

Наші захисники минулої доби, за даними Сил оборони півдня України, знищили півтори сотні російських окупантів і 31 одиницю їх техніки, у тому числі чотири моторні човни. Останні, швидше за все, були вражені в районі Дніпра на Херсонщині.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 17:12 написав:

«За Кринками (частково звільнене село на лівому окупованому березі Дніпра на Херсонщині) тотальна дерусифікація. Наша арта таку музику робить, що закачаєшся».

Раніше повідомлялося, що загарбники накопичили в лісових масивах під Кринками велику кількість штурмової піхоти. Отож наша артилерія з вільного правого берега намагається не допустити масованого штурму позицій Сил оборони в селі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Укроборонпром показал в действии новую штурмовую винтовку: видео

07.10.2017 - 18:35
После этого первая партия WAC-47 будет передана в армию Концерн «Укроборонпром» показал в действии автоматический карабин WAC-47. 5 октября на полигоне Национальной гвардии Украины в Новых Петровцах (Киевская область) состоялись ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...

Федецкий получил удар кулаком по лицу от фаната «Карпат»: видео

21.09.2017
Вчера фанаты львовских «Карпат» устроили ...