ЗСУ розтрощили танкову колону окупантів

Бійці 58-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Виговського вночі знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, записаних безпілотним літальним апаратом з камерою нічного бачення.

Танк і щонайменше дві (можливо, три) бойові броньовані машини загарбників підірвалися на протитанкових мінах. Після чого їх та ворожих штурмовиків добивали дрони-камікадзе.

Наприкінці ролика показано певний акт фронтового «милосердя»: біля розбитого танка корчився у конвульсіях інтервент з відірваними кінцівками. Дрон підлетів і залишив біля нього бомбу, вибух якої припинив страждання приреченого загарбника.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...