ЗСУ розтрощили колону окупантів під Урожайним

Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «BULAVA» окремої президентської бригади Збройних сил України імені гетьмана Богдана Хмельницького знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у власному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих, як дронами-камікадзе (саме вони нищили ворожу техніку), так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Власне ми бачимо знищення чи пошкодження (виведення з ладу) одного танку (його екіпаж був ліквідований) та трьох бойових броньованих машин. На кожну з одиниць ворожої техніки було витрачено декілька баражуючих боєприпасів.

Блогер Сергій Нещадим в коментарі під тим самим роликом вказав, що події відбуваються в районі звільненого минулого літа селища Урожайне Донецької області (тоді офіційно Бердянський напрямок, а зараз Новопавлівський).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Париже протесты с применением насилия и поджогами: видео

12.02.2017 - 20:57
В Париже вновь протесты с применением насилия и поджогами, что в последние годы, к сожалению, стало обычным явлением. На сей раз поводом стал случай, который произошел 2-го февраля в парижском пригороде ...

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017
По итогам сегодняшней отработки ряда ...