ЗСУ розтрощили бронетанкову колону окупантів
Бійці 63-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, яка атакувала наші позиції вранці.
«Штурм відбито. Техніка спалена. Окупанти знищені». Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе та контрольними безпілотними літальними апаратами.
Два танки-«сараї» (обварені металевими конструкціями), дві бойові машини піхоти і два колісних бронетранспортери були знищені за сприяння побратимів з 60-ої та артилеристів 40-ої і 45-ої бригад ЗСУ.
Утренняя атака колонны русских в составе двух БМП, двух БТР и двух танков-сараев завершилась традиционным «успехом». pic.twitter.com/R6HhklidQP
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) October 6, 2024
Подпишитесь на новости
























