ЗСУ розширили свій плацдарм на Запоріжжі

Минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на одному напрямку – Мелітопольському (захід Запорізької області), де закріплювалися на досягнутих рубежах і здійснювали заходи контрбатарейної боротьби.

Про це без подробиць в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Деталі навів телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «За минулу добу ЗСУ просунулись і закріпились між селами Новопрокопівка і Вербове. Також ЗСУ вдалося вибити кацапню з цілого ряду позицій і опорних пунктів і просунутись в напрямку села Вербове».

Фактично те саме зафіксував вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт DeepState. Дивись для порівняння його карти за 28 та 29 серпня; на останній ми умовно позначили синіми стрілочками первинно звільнені території.

Таким чином, ЗСУ не лише просунулися далі на південь, але й розширили свій плацдарм південніше Оріхова на схід.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Забавная реакция кота, которого застукали у миски с салатом (видео)

24.01.2016 - 17:59
Реакция людей и животных, застигнутых врасплох, в тот момент, когда они думают, что их никто не видит, бывает весьма забавной. Вот и этот кот, который сидел на столе у миски ...

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з ...

Роман Скрыпин опубликовал видео скандала на борту самолета Wizz Air

13.10.2017
«Языковые скандалы», похоже, в последнее ...