ЗСУ розширили свій плацдарм на Запоріжжі

Минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на одному напрямку – Мелітопольському (захід Запорізької області), де закріплювалися на досягнутих рубежах і здійснювали заходи контрбатарейної боротьби.

Про це без подробиць в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Деталі навів телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «За минулу добу ЗСУ просунулись і закріпились між селами Новопрокопівка і Вербове. Також ЗСУ вдалося вибити кацапню з цілого ряду позицій і опорних пунктів і просунутись в напрямку села Вербове».

Фактично те саме зафіксував вітчизняний авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт DeepState. Дивись для порівняння його карти за 28 та 29 серпня; на останній ми умовно позначили синіми стрілочками первинно звільнені території.

Таким чином, ЗСУ не лише просунулися далі на південь, але й розширили свій плацдарм південніше Оріхова на схід.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Суперострота японского поварского ножа

07.12.2015 - 20:38
Возможно, это – самый острый нож среди всех, которыми пользуются в обычной работе каждый день. Речь идет о японском поварском ноже, и сказать, что он острый, — ничего не сказать. ...

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015
Британец Алистер Моффат установил рекорд ...