ЗСУ розширили підконтрольний плацдарм біля Козачих Лагерів

На Херсонському напрямку від артилерійських обстрілів російських окупантів минулої доби постраждали понад чверть сотні населених пунктів, зокрема Михайлівка, Новоберислав, Миколаївка, Токарівка, Дніпровське, Станіслав.

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив, що бійці Сил оборони розширили свій плацдарм на лівому окупованому березі Дніпра в районі Підстепного та Козачих Лагерів.

Це підтверджують і рашисти, нервуючи, що ЗСУ крім піхоти начебто планують перекидати через річку і міномети з розрахунками.

При цьому нагадаємо, шо нещодавно заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголошувала на тому, що відносно Херсонщини не зовсім доречно вживати слово «плацдарм». Логіга в тому, що Сили оборони там виконують певні завдання, але не утримують території під постійним контролем. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018 - 18:48
Рыбаки и любители необычного частенько «демонстрируют» фото и видео неких загадочных существ. Даже русалку фотографировали. На востоке Индонезии глава семейства больше думал о том, как прокормить родных, но улов его ...

Лолиту сняли с поезда в Конотопе и выдворили в Россию: видео

23.04.2017
Российская певица Лолита Милявская собиралась ...

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017
Харьковский священник Александр Каневский стал ...