ЗСУ розбили ворожу військову базу в Докучаєвську

Збройні сили України знищили базу російських окупантів в окупованому Докучаєвську Донецької області. Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив так званий СЦКК квазіутворення ДНР, оприлюднивши ретельно підібрані фотографії, на яких не помітні військові об’єкти. А ми про це дізналися зі стрічки блогера й українського патріота з Донецька «Necro Mancer».

Коментарі відсутні, але на знімках, зокрема, підписана адреса й назва підприємства, де розміщувалася база загарбників: «Вулиця Калініна, 161. Філіал №3 Докучаєвського флюсо-доломітного комбінату». Також демонструється уламок начебто снаряда від американської реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Від Докучаєвська до найближчої вільної території близько п’ятнадцяти кілометрів (дивись мапу від «deepstatemap.live»). Це робоча відстань не лише для РСЗО HIMARS, але й для високоточної артилерії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017 - 21:24
Очередной день противостояния коммунальных служб и жителей Сабарова не увенчался диалогом о будущем строительстве кладбища вблизи микрорайона. Утром 31 июля словесный конфликт едва не перерос в нечто большее типа «бабьих ...

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017
Двух самых аккуратных водителей полиция ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...