ЗСУ розбили велику кількість інтервентів в прифронтовій зоні

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони вісімнадцятого грудня в Запорізькій області влучили по місцям концентрації особового складу та військової техніки російських окупантів в районах населених пунктів Пологи, Василівка і Кам’янка-Дніпровська (дивись мапу від «deepstatemap.live»).

В результаті втрати агресора тільки пораненими склали більше 130 інтервентів. Знищено десяток одиниць техніки. Інформація щодо вбитих невідома, оскільки її легше приховати. Тоді як «трьохсотих» можна відстежити по госпіталізаціям в лікарнях. Але зрозуміло, що «двохсотих» при такій великій кількості поранених теж не мало.

Про це сьогодні в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Андрій Ковальов.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Создан материал, который после поломки восстанавливает свою форму (видео)

18.10.2015 - 21:20
Если вы разрежете этот новый биопластик на куски, то они соединятся вместе, и материал будет как новенький, если просто добавите каплю воды. «Уникальностью этого пластика является его способность собирать себя ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...