ЗСУ розбили велику бронетанкову колону окупантів

Бійці Збройних сил України розбили велику штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Бахмутському напрямку: «Близько п’ятнадцяти одиниць бронетехніки — половину вдалося спалити, інша половина відступила!»

Про це о 13:53 повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши нижче представлене відео, зняте безпілотним літальним апаратом. На ньому ми бачимо кілька палаючих і розбитих ворожих машин.

Вірогідно, про ці ж події о 15:00 у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман):

«Гарно смажимо русачків на Бахмутському напрямку, але все ж трохи просунулися орки. Сім коробочок горять. Мої (побратими) йопнули БТР з десантом. FPV-дрони-камікадзе палять. Ще не вечір».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В деле о подрыве в Киеве Тимура Махаури появилось видео с убийцей

14.09.2017 - 13:23
Официальных данных о том, как продвигается расследование убийства в Киеве Тимура Махаури, пока нет. Напомним, 8-го сентября взрыва «Тойоты» на Бессарабской площади в центре Киева погиб уроженец Грузии, который воевал за ...

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018
В Одесской области зафиксировали редчайшее ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...