ЗСУ розбили танкову колону росіян на Харківщині
Бійці Сил оборони знищили штурмову бронетанкову колону («сараїв») з десантом російських загарбників в районі частково окупованого прикордонного села Глибоке на півночі Харківської області.
Про це о 17:41 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).
Він вказує, що наші захисники знищили три з п’яти «сараїв» (інші відступили) та ліквідували близько двадцяти інтервентів. Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом (чи кількома), оператори якого коригували наш вогонь.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)