ЗСУ розбили табір ЗС РФ на межі Харківщини і Луганщини

Військовослужбовець 27-ї мотострілецької бригади ЗС РФ розповів про втрати серед особового складу і панічні настрої новоприбулих бійців. Про це йдеться в черговому перехопленні телефонної розмови, оприлюдненому ГУР Міноборони України.

Окупант, що знаходиться на межі Харківської і Луганської областей, каже що з 30 людей в його підрозділі вижили лише 10. Їх табір просто весь «рас..идарасили»… Нікуди за місяць вони не просунулись — стоять під постійними обстрілами.

«Я *бать насмотрелся, п*здец, я тебе говорю…я вообще, я проклял, что сюда поехал, нах*й…. когда лагерь расп*дарасили, я за день, бл* — за один раз — мог три раза умереть… к нам мобилизованные приехали, они в *хуе просто», — каже росіянин.

При цьому він сподівається, що йому знімуть дві судимості, коли він повернеться з війни. І обурюється, що грошей взагалі не платять — кинули…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России школьник устроил поножовщину в классе: появилось видео

18.04.2018 - 11:41
В российском Бошкортостане 18 апреля девятиклассник напал на одноклассников и учительницу с ножом, попытался поджечь аудиторию, а потом и покончить с собой. Школьника госпитализировали. Пожару не дали разгореться. В последние ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...