ЗСУ розбили скупчення окупантів на Запоріжжі

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони завдали п’ять результативних ударів по тиловим базам російських окупантів в Запорізькій області: в містах Бердянськ, Токмак, Пологи, селищі Чернігівка та в селі Титове (на мапі від «deepstatemap.live» ми позначили його червоним квадратиком).

Як наслідок, ворог втратив три одиниці військової техніки, командний пункт, вузол зв’язку та близько 230 військовослужбовців пораненими (більше двох рот). Інформація щодо загиблих уточнюється.

Про це сьогодні в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

Очевидно, що при такій великій кількості «трьохсотих» також не мало ліквідованих інтервентів. Ворог намагається приховувати дані про свої втрати, але про поранених стає відомо після їх госпіталізації в місцеві лікарні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017 - 17:34
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в столице Чехии, рассказала о том, как на нее с друзьями в Праге набросились россияне. Ребята проводили проукраинскую акцию на площади. В это время к ним ...

На Кубе разбился Boeing-737: появилось видео

18.05.2018
На Кубе во время взлета ...