ЗСУ розбили російський десант і захопили полонених

Північніше Авдіївки Збройні сили України знищили штурмову групу російських інтервентів на бронетехніці, взявши полонених – назад жоден з загарбників не повернувся.

Про це повідомив блогер і український патріот з сусіднього окупованого Донецька «Necro Mancer», який систематично відстежує рашистські пабліки. Цього разу він звернув увагу на повідомлення Телеграм-каналу «Нам пишут из Янины» (його веде бойовик Морозов, він же Мурз).

Спочатку якась пропагандистка Ганн весело рапортує про удар агресора по ЗСУ північніше Авдіївки. У відповідь Мурз вертає її на землю:

«Ань, то був не бій, а просто черговий розстріл. Укропи підпустили бойові машини піхоти з десантом, десант спішився, пішов уперед. Десант «розмотали» мінометами, а потім добили срілковкою, БМП спалили. З десанту не повернувся ніхто, укри взяли кілька полонених, наскільки я знаю».

Підсумовуючи, можна додати тільки «Слава ЗСУ!»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Умные шторы помогают снизить энергопотребление дома (видео)

16.11.2015 - 15:22
Много умных устройств для дома предназначены для дистанционного управления различными аспектами жилых помещений, с дополнительным преимуществом экономии энергии. Один из последних продуктов домашней автоматизации осуществляет экономию в той сфере, которая до ...

Пик солнечного затмения: видео

21.08.2017
В США народ массово наблюдает ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...