ЗСУ розбили російський десант і захопили полонених

Північніше Авдіївки Збройні сили України знищили штурмову групу російських інтервентів на бронетехніці, взявши полонених – назад жоден з загарбників не повернувся.

Про це повідомив блогер і український патріот з сусіднього окупованого Донецька «Necro Mancer», який систематично відстежує рашистські пабліки. Цього разу він звернув увагу на повідомлення Телеграм-каналу «Нам пишут из Янины» (його веде бойовик Морозов, він же Мурз).

Спочатку якась пропагандистка Ганн весело рапортує про удар агресора по ЗСУ північніше Авдіївки. У відповідь Мурз вертає її на землю:

«Ань, то був не бій, а просто черговий розстріл. Укропи підпустили бойові машини піхоти з десантом, десант спішився, пішов уперед. Десант «розмотали» мінометами, а потім добили срілковкою, БМП спалили. З десанту не повернувся ніхто, укри взяли кілька полонених, наскільки я знаю».

Підсумовуючи, можна додати тільки «Слава ЗСУ!»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017 - 13:58
Зафиксировано  первое переднее сальто на монстр-траке на соревнованиях в Лас-Вегасе. Трюк выполнил Ли ОʼДоннелл, также известный под прозвищем «Mad Scientist» (Безумный учёный). Он утверждает, что сальто было не случайностью, а ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...