ЗСУ розбили російських штурмовиків на околиці Бахмута

Російські окупанти продовжують стягувати на Бахмутський напрямок нові сили, щоб компенсувати великі втрати, однак поповнення не є «боєготовим» (не підготовлене до штурмових дій).

Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий, який нагадав, що загарбники щонайменше вісім разів переносили дати захоплення Бахмута.

Нагадаємо, ватажок російської військової приватної компанії Вагнера Євген Пригожин вчора заявив, що оточити Бахмут інтервентам вдасться лише у березні, а можливо й в квітні. Фактично, це визнання провалу наступу.

Тим часом, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде телеграм-канал «Передович0к», сьогодні розповів, що нашим захисникам вдалося відтіснити агресора на околицях самого міста:

«Ворог намагався штурмувати неодноразово, заходити з декількох напрямків — нічого не вийшло, атаки були відбиті, ворог повернувся на позиції. Десь навіть, скажу по секрету, трошки далі назад, чим був».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео об испанской вилле Порошенко

11.11.2016 - 10:24
Нардеп Сергей Лещенко в эфире телеканала 112 Украина 3-го ноября заявил, что президент Порошенко не задекларировал свой дом в Испании. Также по его словам, необходимо декларировать и те картины выдающихся ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...