ЗСУ розбили полк російських окупантів

За останні десять діб бійці Сил оборони ліквідували майже полк (тисяча чоловік) російських окупантів в районі вільних сіл Терни та Ямполівка на Лиманському (Кремінському) напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс: «Чисто підтверджених «двохсотих», тобто на кожного є фото- або відеодоказ. Їх настільки багато, що хлопці просто не встигають все опрацьовувати, але готується масштабний звіт».

Раніше повідомлялося, що на цій ділянці фронту ворог втрачає також багато бронетехніки. На жаль, при цьому агресор повільно, але все-таки просувається вперед, і за кілька місяців здолав велику відстань, підійшовши до вищевказаних населених пунктів.

Тим часом Телеграм-канал «Кульгавий снайпер» оприлюднив «тематичне» відео, на якому поруч лежать трупи дев’яти інтервентів в повній амуніції. Їх зняв наш захисник впритул. Очевидно була якась штурмова група.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, опять оговорился: видео

08.11.2016 - 20:57
Глава МИД России Сергей Лавров, выступая на международном семинаре, говоря о том, чего желает Кремль в разрезе Донбасса оговорился. Мол, Россия не желает, чтобы «Конфликт на Донбассе оставался ни в ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...