ЗСУ розбили підрозділ росіян під Бахмутом

Збройні сили України продовжують нищити російських окупантів на Бахмутському напрямку.

На відео і фотоскрінах, зроблених нашими безпілотними літальними апаратами, показані трупи інтервентів в окопах (мінімум чотири) і біля розбитої хати (мінімум шість). 

Тим часом артилеристи російсько-фашистської ПВК Вагнера, яка воює на Бахмутському напрямку, скаржаться на те, що їм не вистачає основних боєприпасів – 100 і 152-міліметрових снарядів та 120-міліметрових мін. Важко судити, чи дефіцит насправді існує, але ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин ще вчора заявив, що оточити Бахмут загарбники зможуть лише в березні-квітні, але не вказав, якого року.

А міжнародні експерти вказують, що на Бахмутському напрямку наразі встановився артилерійський паритет. Але вагнерівці, схоже, звикли до домінування.

Нагадаємо, не так давно ходили активні слухи, що Путін наказав інтервентам захопити до кінця зими весь Донбас, а потім, що хоча б один Бахмут. Але зараз подібні розмови притихли…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015 - 19:56
Все матери, что человечьи, что кошачьи, хотят, чтобы их дети были умными и красивыми. Если что-то идет не так – сокрушаются, кто про себя, а кто и проявляет эмоции. Вот-так ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...

Як у Вінниці дівчата на шпильках змагались

08.08.2016
Високі підбори та ошатні  сукні ...

Появились подробности покушения на Мосийчука: видео

25.10.2017
В Киеве возле здания,где располагается ...