ЗСУ розбили колону окупантів біля Старомайорського

Бійці Збройних сил України знищили велику бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі частково окупованого села Старомайорське на Времівському (колишньому Бердянському) напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал «Україна ЗСУ 18+», оприлюднивши фотографії знищених танків і бойових броньованих машин, зроблених безпілотними літальними апаратами вже після бою.

На світлинах ми нарахували тринадцять знищених ворожих машин. Однак автор стверджує, що всього на полі бою залишилося дев’ять танків «Т-80», сім бойових машин піхоти БМП-2, шість БМП-1, три багатоцільових тягача легко броньованих і бойова машина десанту.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017 - 15:43
На северо-западе Сирии правительственные войска вновь использовали химической оружие. Над городом Кафр-Зита в провинции Хама пролетал вертолет Ми-8 и сбросил бомбу. Фотографии этого опубликовал в своем Twitter немецкий журналист Юлиан ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...