ЗСУ розбили дві бригади ГУР ЗС РФ

Російські окупанти з лінії фронту в Україні вивели на відновлення в прикордонній Курській області дві бригади спеціального призначення Головного розвідувального управління збройних сил РФ: третю, яка воювала під Кремінною, і 22-у, яка воювала в Запорізькій області.

Підтвердивши цю інформацію Українського центру національного спротиву, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну заявив, що таким чином Кремль хоче заставити Збройні сили України відволікти свої підрозділи для купування загрози з Курської області.

Однак при цьому ISW не вважає таку загрозу реальною і не вірить, що Київ поведеться на такі маневри Москви:

«Ймовірно, ці підрозділи зазнали втрат у нещодавніх бойових діях і були виведені та передислоковані для відпочинку та переозброєння. Розгортання цих підрозділів у прикордонних районах навряд чи матиме бажаний інформаційний або оперативний ефект».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018 - 14:52
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает давать сбой. Сначала оппозиционер А. Навальный собирал марши против коррупции, а теперь Павел Дуров 30 апреля вывел людей на улицы Москвы, протестуя против блокировки  Telegram. ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...

Бесконечная авария из-за снегопада и плохой видимости (видео)

29.11.2015
Бесконечная авария случилась в Мичигане. ...