ЗСУ розбили бронетанкову колону окупантів біля Синьківки
Бійці Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів в районі нескореного села Синьківка на Куп’янському (Сватівському) напрямку.
Про це з посиланням на своїх побратимів о 15:31 повідомив наш захисник, який воює в районі Часового Яру (Краматорський напрямок) і веде Телеграм-канал «Бахмутський Балу»:
«Вчора побратими знищили дві бойові машини піхоти та один танчик. Взагалі обстановка контрольована, але лізуть вже не першу добу зі сторони Синьківки — позиції залишаються на контролі!»
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)