ЗСУ розбили бронегрупу окупантів біля Роботиного

Сьогодні вранці російські окупанти спробували прорватися у звільнене минулого літа село Роботине Запорізької області (колишній «Мелітопольський» напрямок, зараз ГШ ЗСУ замінив його на «Оріхівський»).

Про це о 10:53 повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ»: «Триває бій». А вже о 13:54 він доповнив цю інформацію:

«Штурмові дії противника було зупинено на околицях населеного пункту Роботине. Маємо знищену техніку та ліквідовано особовий склад противника».

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) о 15:55 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» дещо суперечливо, але в цілому зрозуміло написав:

«На АР зараз «спокійно», штурмових дій на Роботіно ворог не проводив. Невеликий штурм поблизу села був відбитий. Працює з обох сторін арта, пацани скидами луплять русню в лісосмугах».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Мейвезер с большим трудом победил МакГрегора: видео

27.08.2017 - 13:50
Прошедший 27 августа в американском Лас-Вегасе «бой века» стал не только одним из наиболее красочных, но и рекордным по суммарным гонорарам боксеров. Одержав 50-ую подряд победу на ринге 40-летний американец ...