ЗСУ розбили батальон росіян під Бахмутом

Минулої доби на Бахмутському напрямку наші захисники ліквідували 225 російських окупантів (дві роти і один взвод), а поранили 306 (три роти). Разом маємо повноцінний батальйон.

Про це заявив речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий. В районі самого міста сталося 24 бойових зіткнення, ворог здійснив 53 артилерійських обстріли. Всього на Бахмутському напрямку зафіксовано 256 обстрілів.

При цьому полковник пояснив, для чого Сили оборони утримують вже трохи менше половини міста, оточені з трьох сторін:

«Поки побратими на цьому напрямку тримають оборону, наші військові за кордоном вивчають новітню тактику дій. І саме бійцями Бахмутського напрямку готується підґрунтя для того, щоб наші бригади могли впевнено вийти на цього надломленого ворога і викинути його з України».

Прозвучало дуже оптимістично, але, схоже, саме цього чекають самі захисники Бахмута, наприклад, той, який веде Телеграм-канал «Передович0к»:

«…Важка ситуація в околицях «АЗОМ» (північ міста) де вилупки просунулись та забрали пару цехів, та продовжують подальші штурмові дії.

В районі Собачівки (південь), напруженість спостерігається цілий день, де ворожі сили намагаються тиснути та пройти далі.

В районі населеного пункту Хромове (північний захід) йдуть потрошки наступальні дії, бо ситуація дещо була погіршилась…

Ну, насправді ситуація звісно не найкраща, бо ми заходимось в шаткому положенні… Ворог штурмує з трьох сторін одразу і трошки важко стримувати, але всі налаштовані оптимістично. Недивлячись на ситуацію, ми розуміємо, що маємо всі шанси на утримання міста, як можна довше, а залишилось не так багато…».

Складно повірити, що при такому розкладі нам вдасться утримати частину Бахмута до травня, коли начебто почнеться український контрнаступ. З іншої сторони, головне – зупинити ворожий наступ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017 - 14:10
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, восстановил его и самостоятельно оснастил автомобиль газогенератором, который способен работать на дровах. Бензин теперь необходим только в небольших объемах для розжига основного топлива. Как рассказал ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...