ЗСУ ризикують потрапити в оточення в районі Нью-Йорка

Російські інтервенти просунулися вперед в селищі Нью-Йорк Донецької області (південніше Торецька, західніше окупованої Горлівки). Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState».

Дивись скриншот його актуальної карти за підсумками дев’ятого липня, на якому він штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору забарвив втрачені території, на яких за вчора закріпилися загарбники.

Окрім того, ми червоними стрілочками умовно вказали місця зміщення сірої зони активних боїв в наш бік також в межах населеного пункту.

Вже сьогодні о 14:02 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) лаконічно написав: «У Нью-Йорку сумно…».

По-перше, коли після втрати кількох сіл Силам оборони вдалося зупинити наступ на Торецьк зі сходу, ворог почав досить швидко просуватися до Торецька з півдня.

По-друге, очевидно, що агресор проривається на північ дуже вузьким фронтом, відрізаючи вільну територію між Нью-Йорком і Горлівкою, прирікаючи її на окупацію. І при цьому ворог не боїться флангових ударів, під які взагалі-то підставляється.

По-третє, судячи з рельєфу місцевості, у ЗСУ є зручна можливість (висоти) для створення рубежу оборони на західній і північній окраїнах Нью-Йорка. Швидше за все, більша частина населеного пункту скоро буде окупована.

В такій складній ситуації головне, щоб наші захисники не потрапили в оточення…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017 - 12:25
Не успели поклонники таланта Насти Каменских насладиться обсуждением новости о «паузе» в деятельности ее дуэта с Потапом, как поп-дива преподнесла новый повод для дискуссии. Артистка разместила в соцсети зажигательный танец ...

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР ...

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019
У здания Рады принялись дежурить ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...