ЗСУ ракетним ударом знищили 110 дронів окупантів

Трьох фахівців по безпілотним літальним апаратам і власне 110 самих дронів знищили Збройні сили України ракетним ударом по військовому полігону 726-го учбового центру протиповітряної оборони (військова частина №33859) російських окупантів в місті Єйськ Краснодарського краю РФ.

Сама подія сталася ще 21 червня, про що повідомлялося раніше. Але сьогодні о 14:21 російський Телеграм-канал «Досье Шпиона» розповів про її результати: знищено двадцять камікадзе типу іранських «Shahed-136», п’ятдесят російських баражуючих боєприпасів «Ланцет» і сорок розвідувальних БПЛА «ZALA».

Ліквідовані щонайменше троє інструкторів і спеціалістів з заводу по зборці дронів у Єлабузі (Татарстан) — їх прізвища: Гуня, Садрєєв і Кажанов. Вірогідні також жертви серед військових, але про це даних немає.

«Досье Шпиона» вказує, що удар було завдано двома крилатими ракетами невстановленого типу. Але тут же припускає, що це були українські Р-360 «Нептун». Раніше про це заявляв Генеральний штаб ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сирия подверглась очередной смертельной химической атаке: видео

06.04.2017 - 15:40
В Сирии сегодня на головы мирных людей с неба обрушилась химия. О мощном химическом авиаударе сообщил на своей странице Twitter немецкий журналист Джулиан Рьопке. Причем, он обвинил в ударе «авиацию Асада и ...

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018
ВСУ провели масштабные учения по ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...