ЗСУ проводять успішні штурмові вилазки під Бахмутом

Сили оборони загалом надійно тримають оборону на Бахмутському напрямку, нищать «гарматне м’ясо» російських окупантів і контролюють ситуацію попри незначне просування агресора в бік траси Бахмут – Слов’янськ.

Про це, серед іншого, в зведенні за десяте лютого доповів авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState»:

«Бахмутський відтинок — Сили Оборони продовжують утримувати Красну Гору та Парасковіївку. Навіть наступаючи з трьох сторін, ворог не може зайняти ці села. В Бахмуті тривають міські бої, успіхів у ворога не зафіксовано. Кацапи підтягнули резерви до траси біля Іванівського (на Костянтинівку), протягом доби йшли важкі штурми, але всі вони були відбиті. Наші сили в районі траси роблять все можливе і навіть більше».

Додамо від себе, що обидві вище вказані дороги вже давно не є шляхами постачання гарнізону Бахмуту – воно здійснюється путівцями між ними. Зараз ці траси є швидше зручними інженерними спорудами для оборони.

Тим часом, Телеграм-канал «supernova_plus» показав цікавий момент роботи наших захисників у Бахмуті на відео, знятим безпілотним літальним апаратом: бойова машина піхоти під’їхала по міській вулиці прямо до опорного пункту загарбників в одній з захоплених будівель, інтенсивно розстріляла її зі своєї автоматичної гармати в упор, розвернулася і поїхала назад.

Нагадаємо, Сили оборони свідомо відступали у Бахмут, розраховуючи знищити побільше інтервентів в міських боях, коли наступати вкрай важче, ніж в чистому полі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016 - 23:50
Детей нужно не только родить, но и научить их всему необходимому для жизни. На видео, кошка пытается показать совсем маленькому котенку, как пить воду из миски. По всей вероятности, до ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016
Кошка, которую вы можете увидеть ...

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015
Занятия йогой в последнее время ...