ЗСУ провели вдалу «зачистку» у Бахмуті

Бійці першого механізованого батальйону третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України мінометним вогнем на Бахмутському напрямку вразили позицію російських окупантів, з якої втекли двоє інтервентів, та знищили польовий склад боєприпасів загарбників.

Про це повідомив, зокрема, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте операторами безпілотного літального апарату, які коригували вогонь.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про ситуацію північніше Бахмута:

«Продовжуються бої навколо села Оріхово-Василівка; противник перекидає живу силу та техніку; на цей час, бої в сірій зоні. На захід від Залізнянського по деяким напрямкам піхота Вагнера вела наступ; наша артилерія зупинила противника, на цей час без змін».

В самому Бахмуті наші бійці провели вдалу зачистку — знищили загін окупантів, який ховався в укритті. Трьома гранатами Ф-1 (лимонка) поклали всіх. Дивись друге відео.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015 - 22:19
Оригинальный способ экономии на общественном транспорте придумал житель одного из городов. Конечно, ему пришлось немного потратиться и приложить руки. Но оно того стоило. Данный метод подходит для городов с разветвленной ...

На Собчак совершено нападение: появились подробности (видео)

04.03.2018
На Ксению Собчак совершено нападение. ...