ЗСУ провели успішну атаку на Кінбурнській косі

За перші вісімнадцять годин тринадцятого вересня на Херсонському напрямку російські окупанти завдали авіаційні удари по районам Одрадокам’янки та Придніпровського.

А від артилерійських та мінометних обстрілів загарбників постраждали Зміївка, Одрадокам’янка, Антонівка, Херсон та Томина Балка.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

На Херсонському напрямку бійці Сил оборони вже давно поступово «освоюють» лівий окупований берег Дніпра, створюючи там постійні зони свого перебування. Найбільш відома з них в селі Дачі біля Антонівського мосту під окупованими Олешками.

І ось телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу га повідомлення рашистських «воєнкорів» про те, що наші захисники висадилися на Кінбурнському півострові і зайшли в село Покровське Миколаївської області. Дивись мапу.

Зрозуміло, що для цього потрібно подолати Дніпровський лиман шириною в вісім чи навіть десять кілометрів.

Звісно, новина приємна, але оскільки ЗСУ не можуть переправити важке озброєння навіть через Дніпро, важко повірити, що ми зможемо взяти під стабільний контроль якийсь населений пункт на лівому березі Дніпра самими лише диверсійно-розвідувальними групами.

Тим паче це складно зробити через Дніпровський лиман. Швидше за все, мова саме за рейд нашої ДРГ, яка має вирішити певні задачі.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Видео пышных моделей, которые танцуют тверк, покоряет Интернет

03.08.2016 - 15:16
Тверк — многие называют это танцем 🙂 — набрал и стабильно удерживает популярность. Исполняют его обычно девушки с идеальной фигурой (о вкусах не спорят) и пышной попой. Но модели, которых в их профессиональной среде ...

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017
По итогам сегодняшней отработки ряда ...

Рыбаку попалась рыба с человеческими зубами, видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...