ЗСУ провели рейд у тил ЗС РФ біля Нової Каховки

Захисники України провели блискучу військову операцію в тилу російсько-фашистських окупантів. При цьому ворог поніс втрати в живій силі і техніці. А наші серед іншого, ще й захопили у полон одного загарбника.

Операція була здійснена на лівому березі Дніпра у Херсонській області. Ворога розбили біля Нової Каховки, звідки він регулярно обстрілював мирні населені пункти.

Спецпідрозділ ГУР МО України за підтримки ЗСУ здійснив нічний рейд в районі Нової Каховки

Попри щільне мінування берегової лінії та встановлені фортифікаційні споруди, група переправилась через річку та висадилась на протилежний берег.

Вступивши у бій з ворогом, розвідники гранатометними пострілами знищили будинок, в якому знаходився командний пункт. Сприйнявши висадку як спробу прориву лінії оборони, рашисти одразу залучили бойові резерви – підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію та бронетехніку. Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані щодо кількості, складу та місць розташування ворожих резервів.

В ході бою ворог поніс суттєві втрати. Наші бійці знищили щонайменше 12 окупантів, БТР 82А та захопили полоненого.

Виконавши завдання, група повернулась на правий берег Дніпра.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Отлетевшее у впереди идущего грузовика колесо чудом пролетело мимо (видео)

24.04.2016 - 14:29
Водитель, в машине которого был установлен, снявший происшедшее видеорегистратор, что называется, родился в рубашке. У грузовика, который ехал впереди, отвалилась то ли запаска, то ли плохо прикрученное колесо, не суть ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...