ЗСУ провели контрнаступ під Бахмутом

Пригожин заявив при вивід ПВК Вагнера з міста

Збройні сили України провели обмежений контрнаступ на південний захід від Бахмута (район Іванівського і траси з Бахмута на Костянтинівку і Часів Яр).

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті заявив американський Інститут вивчення війни (ISW), не вказавши чітко результат. Однак формулювання «провели контрнаступ» дозволяє припустити його певну успішність.

Тим часом, ватажок російської приватної військової компанії Вагнера в своєму телеграм-каналі «Кепка Пригожина» заявив, що вони планують десятого травня залишити Бахмут, передавши свої позиції кадровим російським військовим. Щоб «зализати рани» і не бути приречиними на неминучу смерть.

З його слів, до того часу ПВК Вагнер продовжуватиме штурми попри колосальні втрати і дефіцит боєприпасів…

Важко судити напевне, але зазвичай Євген Пригожин, попри садистичну жорстокість та істеричну артистичність, досить відвертий. Швидше за все, він хоче заробити рейтинги серед рашистів на плановій ротації. Чи це черговий шантаж, щоб отримати зброю і боєприпаси.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили опорный пункт с террористами: новое видео

20.02.2019 - 10:34
Новое боевое видео распространил офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц. На нем видны позиции в земле, вероятно ДОТ (долговременная огневая точка) и траншея  у лесопосадки. А в ней не ...

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать ...

В небе над США зафиксировали очередной НЛО

30.07.2016
В США тысячи жителей американских ...