ЗСУ просуваються на Старомлинівку – ключовий вузол оборони окупантів

Бійці Сил оборони продовжують ведення  наступальної операції на Бердянському напрямку (стик Донецької і Запорізької областей південніше Великої Новосілки).

Про це, серед іншого, речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов розповів в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» про цю ділянку фронту розповів більш детально:

«ЗСУ продовжують наступ на Старомлинівку. Південніше села Старомайорске арта ЗСУ працює по опорним пунктам на підступах до села Завітне Бажання. Східніше селища Урожайне ЗСУ вдалося вибити кацапню з великого опорного пункту. Орки намагаються контратакувати і підтягують для цього резерви. Але арта ЗСУ намагається зразу ж відправляти цих уродів на дємбель. Південно-східніше селища Урожайне ЗСУ продовжують вибивати кацапню з позицій в лісосмузі біля дороги на Старомлинівку. Просування наших воїнів з боями продовжується».

Тим часом, рашисти також вказують, що розпочалася битва за Старомлинівку, яка є ключовим вузлом другої лінії оборони загарбників на цій ділянці фронту. Вони вказують, що її втрата стане «полным развалом фронта на запорожском направлении».

Заради справедливості зазначимо, що для взяття Старомлинівки ЗСУ потрібно для початку звільнити хоча б Завітне Бажання.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Полные итоги финального отбора на «Евровидение-2016» — песни победителей (видео)

21.02.2016 - 23:29
Судьи дали первое место The Hardkiss Зрители проголосовали за Джамалу и она победила Сегодня, 21 февраля в Украине состоялся финальный отбор на песенный конкурс «Евровидение», который пройдет в Стокгольме с ...

Появилось видео, как Ляшко танцует с женой на кухне

28.10.2017
Сегодня у супруги Олега Ляшко ...