ЗСУ просунулися вперед в районі Глибокого на Харківщині

Бійці Збройних сил України відбили у російських загарбників ділянку біля частково окупованого прикордонного села Глибоке Харківського району Харківської області (північніше вільного стратегічно важливо села Липці, до якого не дійшли інтервенти).

Про це сьогодні повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «ЗСУ просунулись вперед і звільнили доволі значну територію біля села». На оприлюдненій ним мапі вона позначена блакитним кольором.

«Повного контролю над Глибоким у кацапів немає. Кадри геолокації відео, де ЗСУ проводять атаки по вулиці Набережній, говорять про те, що південна частина села повністю знаходиться в сірій зоні, і орків там немає», — підсумував «Донбас Оперативний».

А наприклад, інший новинний коловоєнний Телеграм-канал – «Marmuletik» — взагалі сьогодні написав: «Глибоке на Харківщині звільнене, кацапів там немає». Але ця заява виглядає сумнівно, принаймні вимагає альтернативного підтвердження.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии идет неимоверная борьба за спасение жизней сотен китов: видео

10.02.2017 - 10:12
Настоящая трагедия разворачивается сейчас на берегу бухты Голден-Бей в Новой Зеландии — там власти и волонтеры прилагают неимоверные усилия, чтобы спасти около 150 китов, у которых еще остаются шансы выжить. ...