ЗСУ просунулися вперед в районі Часового Яру, – ISW

Українські війська «нещодавно» просунулися вперед на південний схід від частково окупованого містечка Часів Яр на Краматорському напрямку. Принаймні про це в останньому зведенні без подробиць заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Інформація виглядає дивно і вимагає альтернативного підтвердження. Адже, по-перше, вчора стало відомо, що загарбники остаточно захопили самий східний мікрорайон Часового Яру Канал.

По-друге, з коментарів наших захисників, які воюють на цій ділянці фронту і ведуть свої Телеграм-канали, зрозуміло, що ситуація для нас там вкрай важка:

«Бахмутський Демон» вчора о 19:16: «Загалом, ситуація трохи «капець» по напрямку Часового Яру. Але робимо все, що можемо».

«Бахмутський Балу» сьогодні в 1:01:  «Околиці Часового Яру: дуже важкі бої, обстановка поки що не дуже, побратимів евакуювали «трьохсотих». Ситуація може змінитися, на деяких позиціях ще залишаються наші побратими».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео жесткого столкновения Нацгвардии с бойцами батальна «Донбасс»

28.06.2017 - 02:12
В Кировоградской области в селе Бережинка под Кропивницким произошли столкновения бойцов Нацгвардии с людьми из внутреннего корпуса батальона «Донбасс» и айдаровцами. Силовики жестко упаковали последних в автобус. Правда, позже его ...

Путин начал экстренную переброску войск на границу с КНДР: видео

21.04.2017
Ситуация вокруг Северной Кореи накаляется. ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...