ЗСУ просунулися вперед у напрямку Горлівки

Бійці Збройних сил України розвивають успіх на західній околиці прифронтового окупованого з 2014 року міста Горлівка Донецької області.

Принаймні, про це сьогодні раннім вечором повідомив український Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідну мапу з коментарем:

«У районі Горлівки ЗСУ продовжують просування біля шахти Гагаріна і мають доволі непогані успіхи».

На карті звільнені у листопаді території, на яких закріпилися Сили оборони, забарвлені двома відтінками блакитного кольору. А сіра зона поглинула усю шахту Гагаріна і підійшла до адміністративного кордону міста.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017 - 11:41
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в 2014-ом тему «угрозы» от «Правого сектора». Чтобы местные жители не забывали или вспомнили об «ужасных правосеках», в Ростове-на-Дону силовики ГСУ СКР совместно с ФСБ задержали ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...