ЗСУ просунулися вперед у Луганській області

Збройні сили України за останній тиждень просунулися на два з половиною кілометрів в бік окупованої Кремінної Луганської області (Лиманський напрямок відповідно до класифікації Генерального штабу ЗСУ).

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління ГШ ЗСУ Олексій Громов. Він також розповів, що серед командування другого армійського корпусу (російсько-терористичні формування ЛНР) ходять чутки про підготовку до оборони Луганська, і що терористи готуються здаватися в полон в разі прориву фронту.

Якщо чесно, виглядають такі натяки шапкозакидально – ще треба Кремінну взяти, а від Луганська до найближчої лінії фронту близько шістдесяти кілометрів по прямій на мапі.

Але у просуванні до Кремінної сумнівів немає. І це теж серйозний успіх ЗСУ.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» показав відео, на якому наші захисники в лісі біля Кремінної захопили ворожу позицію з трупом російського окупанта.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ксению Собчак оскорблениями довели до слез на дебатах, видео

14.03.2018 - 20:42
В России на так называемых дебатах кандидатов в президенты (или и представителей) под управлением пропагандиста Владимира Соловьева Жириновский, Шевченко и прочие постоянно оскорбляли и перебивали Ксению Собчак. Ее попытки апеллировать ...

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015
Удалось снять видео, на котором ...

В Донецке сожгли автомобиль, видео

11.10.2019
Местные жители, в частности украинский ...