ЗСУ просунулися вперед у Луганській області

Збройні сили України за останній тиждень просунулися на два з половиною кілометрів в бік окупованої Кремінної Луганської області (Лиманський напрямок відповідно до класифікації Генерального штабу ЗСУ).

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління ГШ ЗСУ Олексій Громов. Він також розповів, що серед командування другого армійського корпусу (російсько-терористичні формування ЛНР) ходять чутки про підготовку до оборони Луганська, і що терористи готуються здаватися в полон в разі прориву фронту.

Якщо чесно, виглядають такі натяки шапкозакидально – ще треба Кремінну взяти, а від Луганська до найближчої лінії фронту близько шістдесяти кілометрів по прямій на мапі.

Але у просуванні до Кремінної сумнівів немає. І це теж серйозний успіх ЗСУ.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» показав відео, на якому наші захисники в лісі біля Кремінної захопили ворожу позицію з трупом російського окупанта.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сеть слили компромат на Ефремова

31.07.2016 - 11:19
Генпрокурор Юрий Луценко уверяет, что инкриминируемые экс-главе фракции ПР в ВР Александру Ефремову статьи УК, не предусматривают внесение залога, поэтому у суда не будет иного выхода, как оставить бывшего регионала ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...