ЗСУ просунулися вперед у Кліщіївці

За минулий тиждень бійці Збройних сил України звільнили три квадратних кілометри території на Бахмутському напрямку. А всього під час літнього контрнаступу на цій ділянці фронту – 43 кв. км.

Про це, серед іншого, в своєму зведенні про ситуацію на фронті, оприлюдненому в її Телеграм-каналі, розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр:

«Північний фланг (від Бахмуту) — противник намагається відновити втрачене положення у районах Залізняньского, Василівки, Богданівки. Південний фланг — тривають бої в центральній частині Кліщіївки, північніше і західніше Андріївки, північніше Курдюмівки».

В свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці і веде Телеграм-канал «Передович0к», у власному зввіті за минулу добу розповів наступне:

«По Кліщіївці ситуація трохи покращилась, маємо просування в Кліщіївці. Так само і в Андріївці. Просування не значні. Але вони успішні, за довгий час це є гарним плюсом для мотивації.

В районі Берхівки (північніше Бахмута) все ще йдуть бої зі змінним успіхом. Але ситуація досить важка».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обама напутствовал Клинтон на победу на выборах президента США (видео)

09.06.2016 - 23:54
  Бывшая некогда первой леди США Хиллари Клинтон нынче в шаге от того, чтобы стать первым лицом этой великой державы. Причем, впервые Америку может возглавить женщина.   Клинтон выиграла праймериз ...

Появилось видео особняка, в котором проживает Аваков

18.11.2016
Журналисты программы Схемы выяснили, где ...