ЗСУ просунулися вперед східніше Куп’янська

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту, Харківська область) минулої доби наші захисники відбили три атаки російських окупантів в районі Синьківки, які ворог здійснював за підтримки авіації.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував наше просування вперед біля окупованого Ягідного (поруч вільної Іванівки).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 22 та 23 листопада; на останньому він блактиним кольором зафарбував звільнену територію.

При цьому у своєму звіті за четвер «DeepState» скромно і лаконічно зазначив: «Сили Оборони України стабілізували ділянку фронту біля Іванівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016 - 16:56
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам всевозможных активистов.  Периодически ему достается за конкретные ляпы в эфире, периодически просто за то, что «Интер» считается чуть ли не основным «оппозиционным» ресурсом, и его связывают ...

«Реал» в основное время проиграл «Баварии» 1:2. Видео голов

18.04.2017
В Мадриде завершился очень напряженный ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...