ЗСУ просунулися вперед північніше Соледара

Російські окупанти ведуть активні «м’ясні» штурми в районах Берхівки північніше Бахмута і Кліщіївки південніше. Нашим захисникам тяжко, але вони тримають позиції, знищуючи загарбників.

Про це сьогодні повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». Ворог активізувався на Бахмутському напрямку, щоб повернути втрачені позиції, — підтверджує командувач Східного угруповання військ Олександр Сирський у своєму Telegram-каналі.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування вперед Збройних сил України північніше Бахмута і Соледара в районі Роздолівки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за десяте та одинадцяте листопада; на останньому ми умовно синьою стрілочкою позначили первинно звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015 - 11:47
Компания Google назначила руководителя направления по разработке беспилотных автомобилей. Им стал бывший топ-менеджер Hyundai Джон Крафчик. Google выделила направление по разработке автомобилей-роботов в отдельную структурную единицу и назначила ее директором бывшего ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...

Изюминки нынешней церемонии награждения «Оскарами»: видео

27.02.2017
Голливудский кинематограф настолько переплетен с ...

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015
В четверг вечером в городе Сватово ...