ЗСУ просунулися вперед південніше Оріхова

Сили оборони продовжують повільне, але все-таки постійне просування вперед південніше міста Оріхів Запорізької області. В тому числі, сьогодні після обіду наші захисники відкинули російських окупантів в напрямку села Роботине.

Тим часом, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія», яке контролює всю Запорізьку область і південну частину Донецької, Олександр Тарнавський розповів про втрати агресора за минулу добу:

«Підрозділи ракетних військ та артилерії протягом доби виконали 1337 вогневих завданнь. За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали майже три роти. Знищено 19 одиниць військової техніки противника. Зокрема, 2 танки, БРЕМ, МТЛБ, БРМ, БпЛА “Орлан-10”, БпЛА “Zala”, самохідна артилерійська установка 2С3 “Акація”, гаубиця 2А65 “Мста-Б” та автомобільна техніка».

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що сьогодні Збройні сили України просунулися до того самого Роботиного (дивись скріншот з мапою):

«Линия боевого столкновения по состоянию на 15:00 сдвинулась и идет по белой линии. До севереной окраины Работино противнику (ЗСУ) осталось «одно поле».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как кот с совой весело проводят время (видео)

20.01.2016 - 15:23
Продолжая тему дружбы между животными, расскажем вам о взаимоотношениях кота и совы. Просмотрев видеоролик – получите удовольствие от созерцания взаимодействия двух хищников. Помимо обычных игр, они еще и совместно охотятся ...

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ...