ЗСУ просунулися вперед південніше Кремінної

Російські окупанти минулої доби продовжували наступальні дії на п’яти з семи існуючих напрямках, в тому числі на Лиманському (Кремінському). Там наші захисники відбили атаки загарбників в районах населених пунктів Новоселівське, Кремінна і Діброва.

Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» в своєму зведенні за шосте лютого про цю ділянку фронту написав: «У лісах Кремінної ворог продовжує наносити артилерійське ураження та проводити наступальні дії».

При цьому на актуальній мапі «DeepState» не зафіксував ворожих успіхів, натомість він констатував просунення ЗСУ вперед біля сусідньої Білогорівки. Дивись карти від шостого та сьомого лютого; на останній ми умовно позначили місце нашого просування синьою стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Франция одолела Перу и вышла в 1/8 финала ЧМ: видео

21.06.2018 - 20:52
ЧМ-2018. Матч №22 Группа С. Франция — Перу — 1:0 Очень ровный чемпионат. В 22 матчах всего три ничьи, но при этом 15 игр завершились с преимуществом одной из команд ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...