ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом, але закріпитися не вдалося

Прикордонники відбили ворожі штурми двох опорних пунктів у Бахмуті, ліквідувавши п’ятьох найманців російської приватної компанії Вагнера і поранивши ще шістнадцятьох (разом взвод). Про це пресцентр Державної прикордонної служби України повідомив на своїх медіаресурсах сьогодні ввечері.

Вказується, що ці події сталися учора. Один опорник окупанти атакували удень, а інший — минулої ночі. Мінометники уразили декілька скупчень ворожої піхоти на початку штурмів. А наші снайпери ліквідували трьох інтервентів, які намагалися облаштувати на вогневій позиції крупнокаліберний кулемет.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» охарактеризував стан справ на півночі Бахмута станом на сьогоднішній ранній вечір:

«Ситуація критична, але досі контрольована… Північніше траси О0506 (на Часів Яр) поверх населеного пункту Хромове ми намагались наступати, фіксували навіть сьогодні просування, але бої йдуть з перемінним успіхом, тому закріпитись наразі особливо не вдалось. Вагнера використовують тактику артилерійського загороджувального вогню.

Північніше та на схід від самого населеного пункту Хромове вагнерівці ведуть активний наступ. Усі атаки відбиті. Попередньо — без змін».

Нагадаємо, бійці Збройних сил України скаржаться на снарядний голод. Заяви про пошук боєприпасів для України чути на самих високих рівнях по всьому світу, але наразі ситуація залишається критичною…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Киеве удалось снять на видео дерзкое похищение молодой женщины

19.11.2017 - 00:55
В Киеве в субботу средь бела дня неизвестные затолкали в машину молодую женщину и скрылись в неизвестном направлении. Произошло это дерзкое похищение на проспекте Тычины. Люди на автомобиле «Хундай» явно поджидали ...

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018
В Киеве продолжаются репетиции парада ...