ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 24 серпня російські окупанти завдали авіаційні удари по районам Іванівського (біля Бахмута) та Білої Гори (південніше).

 А від артилерійських обстрілів загарбників постраждали понад десять населених пунктів; в тому числі, Васюківка, Міньківка, Маркове, Бахмут, Часів Яр і Нью-Йорк.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде свій Телеграм-канал «Передович0к», сьогодні ввечері розповів про стан справ з іншої точки зору:

«Кацапи декілька днів тому проводили серію наступів на наші позиції, під час яких втратили велику кількість техніки та особового складу. З нашого боку так само пішов контрнаступ на околицях Кліщіївки, де ми дали їм пізд*лей та просунулись на нові позиції. Зараз працюємо фактично в тому ж напрямку, розбиваємо потрохи позиції кацапів».

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018 - 18:48
Рыбаки и любители необычного частенько «демонстрируют» фото и видео неких загадочных существ. Даже русалку фотографировали. На востоке Индонезии глава семейства больше думал о том, как прокормить родных, но улов его ...

Пик солнечного затмения: видео

21.08.2017
В США народ массово наблюдает ...