ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом

Змін лінії фронту 25 травня на Бахмутському напрямку вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» не зафіксував: «За останню добу суттєвих змін не відбулося. Між Іванівським та Бахмутом відбувся обмін. Схоже, що розпочалося виведення НЗФ ПВК Вагнера з міста Бахмут».

Але з «DeepState» не згодні рашистські блогери, які стверджують, що Збройні сили України просуваються вперед під Бахмутом. Їх відстежує Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Отже на південний захід від Бахмута: «Контратака ЗСРФ при підтримці артилерії в районі Іванівського виявилася невдалою. ЗСУ після авіаударів просунулися до Кліщіївки з боку Ступочок, форсував канал Сіверський Донець – Донбас. Не виключено, що через загрозу оточення підрозділи російських військ відійдуть на висоти східніше».

На північ від Бахмута: «Трохи північніше Оріхово-Василівки українські війська взяли низку позицій на панівних висотах і просунулися до ділянки траси М-03».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018 - 13:12
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко уже начинают сомневаться в ее адекватности. Так, 20 марта в Сети появилось странное 16-секундное видео, на котором нардеп на фоне декорации в виде зала ВР ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...