ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом

Змін лінії фронту 25 травня на Бахмутському напрямку вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» не зафіксував: «За останню добу суттєвих змін не відбулося. Між Іванівським та Бахмутом відбувся обмін. Схоже, що розпочалося виведення НЗФ ПВК Вагнера з міста Бахмут».

Але з «DeepState» не згодні рашистські блогери, які стверджують, що Збройні сили України просуваються вперед під Бахмутом. Їх відстежує Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Отже на південний захід від Бахмута: «Контратака ЗСРФ при підтримці артилерії в районі Іванівського виявилася невдалою. ЗСУ після авіаударів просунулися до Кліщіївки з боку Ступочок, форсував канал Сіверський Донець – Донбас. Не виключено, що через загрозу оточення підрозділи російських військ відійдуть на висоти східніше».

На північ від Бахмута: «Трохи північніше Оріхово-Василівки українські війська взяли низку позицій на панівних висотах і просунулися до ділянки траси М-03».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Во Львове сняли на видео, как на остановке парочка занималась любовью

08.08.2017 - 15:35
Секс на остановке устроили пациент психбольницы и пьяная женщина Нравы некоторых людей не устают шокировать. А если к проблемам с воспитанием добавить еще алкоголь и психическое расстройство, то на выходе ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...