ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом

Сили оборони утримують низку будівель і фортифікаційних споруд (траншеї, опорні пункти) в Бахмуті, а саме на його південно-західній околиці (мікрорайон Літак, траса на Костянтинівку).

Як заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий: «Це невеликий плацдарм, який ми тримаємо для недопущення повного взяття росіянами міста. Є можливість доставляти боєприпаси та все, що необхідно для оборони».

Майже те саме розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр: «Ворог намагається зайняти вигідні позиції, але йому це не вдається». І обидва військові чиновники стверджують, що ЗСУ просуваються вперед на флангах.

Підтверджує це й наш захисник, який воює на тій ділянці фронту та веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». Він стверджує, що ми просунулися на сімсот метрів. 

Однак авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» на свої актуальній мапі жодних змін (порівняно з 22 травня) на Бахмутському напрямку не зафіксував. Але це можливо тому, що він завжди це робить, коли має фактичні підтвердження змін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017 - 11:41
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в 2014-ом тему «угрозы» от «Правого сектора». Чтобы местные жители не забывали или вспомнили об «ужасных правосеках», в Ростове-на-Дону силовики ГСУ СКР совместно с ФСБ задержали ...

Мировой рекорд скорости для тракторов

14.09.2015
Финский гонщик установил мировой рекорд ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...