ЗСУ просунулися вперед під Бахмутом

Сили оборони утримують низку будівель і фортифікаційних споруд (траншеї, опорні пункти) в Бахмуті, а саме на його південно-західній околиці (мікрорайон Літак, траса на Костянтинівку).

Як заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий: «Це невеликий плацдарм, який ми тримаємо для недопущення повного взяття росіянами міста. Є можливість доставляти боєприпаси та все, що необхідно для оборони».

Майже те саме розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр: «Ворог намагається зайняти вигідні позиції, але йому це не вдається». І обидва військові чиновники стверджують, що ЗСУ просуваються вперед на флангах.

Підтверджує це й наш захисник, який воює на тій ділянці фронту та веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». Він стверджує, що ми просунулися на сімсот метрів. 

Однак авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» на свої актуальній мапі жодних змін (порівняно з 22 травня) на Бахмутському напрямку не зафіксував. Але це можливо тому, що він завжди це робить, коли має фактичні підтвердження змін.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Венесуэльские снайперы записали видеообращение к Мадуро

18.02.2019 - 21:35
В Венесуэле продолжается противостояние на фоне еще больше усугубляющегося экономического кризиса. Нынче стало известно, что пятеро снайперов из армии Венесуэлы, которые ушли на территорию соседней Колумбии, записали видеообращение к президенту ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...