ЗСУ просунулися вперед на Запоріжжі

На Запоріжжі минулої доби російські окупанти завдали авіаційні удари по районам Малої Токмачки, Єгорівки та Роботиного. А з артилерії обстріляли  понад двадцять населених пунктів, в тому числі Новодарівку, Полтавку, Малинівку, Гуляйполе, Степове, Новоданилівку, Кам’янське та Плавні.

Попри це бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області), де закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Про це в ранішньому зведенні доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і військовий експерт «DeepState» у своєму Телеграм-каналі про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«Сили Оборони продовжують просуватися на захід та схід від Роботиного. Останні кадри ворожих обстрілів свідчать про просування наших бійців. Бої йдуть за кожну посадку, ворог має чималу кількість FPV-дронів та дуже часто б’є керованими авіабомбами. Звісно, бійцям дуже важко і дані зміни є результатом їх титанічної праці».

Дивись його карти за вісімнадцяте й дев’ятнадцяте серпня; на останній ми умовно синіми стрілочками вказали розширення зони стабільного звільнення територій від загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На передовой уничтожена важная позиция ДНР: видео

21.04.2018 - 17:29
Бойцы ВСУ показали, как была уничтожена одна из позиций террористов, с которой регулярно велись обстрелы наших воинов. Особенно доставало, что огонь открывался, когда на украинские позиции подвозили продукты или воду. ...

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016
В относительно небольшом удалении от ...