ЗСУ просунулися вперед на Запоріжжі

Минулої доби російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого села Роботине (район нашого проривного плацдарму південніше міста Оріхів на Мелітопольському напрямку).

В свою чергу, бійці Сил оборони продовжували наступальну операцію на цій ділянці фронту, завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», доповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму звіті за минулу добу повідомив: «Частковий успіх Сил Оборони біля Роботиного. Поблизу Вербового та Новопрокопівки ворог намагається контратакувати».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за одинадцяте та дванадцяте жовтня. На останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили розширення зони стійкого звільнення на захід від Роботиного (на південний схід вд окупованих Копанів).

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив, що ЗСУ вибили інтервентів з опорного пункту на північний схід від Копанів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг редута блокадников у Золотого начались спекуляции: видео

04.03.2017 - 16:58
Ситуация вокруг редута «Богдан» в районе Горского и Золотого в Луганской области, где утром нашли взрывчатку, остается несколько противоречивой. В «Штабе блокады торговли с оккупантами» заявляют, что участок железнодорожного полотна ...